To ostatní

Charakter podle dne narození 2.část

14. října 2013 v 10:19 | Kate
Takže tady máme pokračování a další dva dny v měsíci a charakteristiku osob narozených v těchto dnech ....

3. den - Kamarádství

Vlastnosti, možnosti
Je společenská a kamarádská. Má ráda lidi a má mnoho přátel. Je upřímná. Je činorodá a plná nápadů. Nemá strach z druhých lidí. V milostném vztahu chce být nezávislá. Velmi důležité je najít si partnera pro společnost. Je smělá, aktivní, spolehlivá a iniciativní. Chce po sobě zanechat stopu. Má ráda úspěchy. Má štěstí v lásce. Ráda cestuje. Obvykle to co chce vykonat, se nejdříve odehraje v její mysli. Má smysl pro oblékání.
Důležité je být veselý a brát život takový, jaký je. Neplýtvat svojí energii. Věnovat se partnerovi a dětem. Snažit se o přizpůsobení. Zajímat se o všechny příležitosti a ihned je neodmítat.

Čemu je třeba se učit, slabiny
Pozor na zesměšňování druhých. Vyhýbat se povrchnosti. Je výstřední a příliš ctižádostivá. Je žárlivá a prchlivá. Je domýšlivá. Činí výčitky a kritizuje. Působí na city druhého. Je přecitlivělá a roztěkaná. Je nervózní. Pozor na zbytečné diskuse. Pozor na diktátorské sklony především doma.4. den - Vyrovnanost

Vlastnosti, možnosti
Je praktická a vyrovnaná. Má ráda rutinu. Je rozhodná. Má dobré organizační schopnosti. Je spolehlivá a soucitná. Když má někoho ráda, tak je vřelá, štědrá a věrná. Je systematická a trpělivá. Tvrdě pracuje, aby dosáhla jistoty a stability, a to všude. Důležitou roli hraje pevný partnerský svazek.
Vrozená nejistota ji vede k hromadění majetku. Vrozený instinkt ji nutí stále proti něčemu bojovat. Nerada utrácí.

Čemu je třeba se učit, slabiny
Může dojít ke ztrátě osobnosti až rezignaci. Je útočná až hrubá. Pozor na kritiku všeho. Pozor na sobeckost. Nerozhodovat se unáhleně. Pozor na melancholii.

Charakter podle dne narození 1.část

12. října 2013 v 18:05 | Kate
Zajímalo vás jestli může den narození ovlivnit to jaký jste nebo jaké budou vaše děti nebo kdokoli ve vašem okolí :) Mě tohle vždy docela zajímalo a bavilo mě porovnávat zda to sedí či ne. Takže pro ty které by to též zajímalo tu mám první část výkladů charakterů podle dnů narození.

Více v C.Č.

To ostatní

12. srpna 2007 v 21:16 | Kate

 
 

Reklama

© Kate3003.blog.cz