Moje blbosti

Něco málo z mé práce

25. února 2015 v 12:01 | Kate
Tak přidávám pár fotek mé nové zaliby .... Jmenuje se chainmaille a je to starý způsob výroby šperků(dříve se tak vyráběly třeba i kroužkované košile a další podobné věci). Takže v podstatě česky je to kroužkování. Věnuji se mu již pár měsíců a tady je něco málo z toho co jsem zatím vyrobila.Moje malé tvořeníčko

21. dubna 2014 v 17:18 | Kate
Ahojky vím že jsem se dlouho neozvala ale měla jsem moc práce a tady je pár ukázek toho co jsem dělala :)


Zase mě chytlo vytváření ....

23. září 2013 v 15:04 | Kate
Tak jsem na velikonoce začla s novou věcí kterou si na mě babička vymyslela po té co jsem jí ukazala obrázek na internetu .... říká se tomu falešný patchwork no asi za dva dnyjsem vytvořila čtyři věci docela dobré ne =) ... takže tady malá ukázka :D

Signatury 0.2 Avril Lavigne

21. června 2012 v 14:36 | Kate


Signatury 0.1 Miley Cyrus

2. dubna 2012 v 9:44 | Kate

Nehtíky co jsem dělala

28. ledna 2012 v 23:42 | Kate
No rozhodla jsem se vám tu zas dát ukázku gelových nehtíků co jsem dělala ty první jsem dělala sama sobě a ta druhé dneska babičce =)


Tak moje výtvory

10. prosince 2011 v 11:18 | Kate
Tak chtěli jste vidět i výtvory o kterých jsem psala =) takže tady je pár věcí co jsem dělala některé jsou z korálků jiné z bavlnek tak napiště klidně svůj názor na to co jsem udělala =) Takže fotka na začátek a pak více v celém článku =)

Sem si hrála

2. srpna 2011 v 12:49 | Kate

jsem našla dva obrázky a napadlo mně je zkusit spojit =)a dopadlo to takhle

Oddělovače 0.1

26. července 2011 v 15:06 | Kate
Jsou jen takové obyčejné do fialova s bílími stříkanci barvy ale myslím že to nevypadá tak hrozně

Oddělovače

25. července 2011 v 16:52 | Kate
Ták jsem k dessu vytvořila oddělovač co na něj říkáte? je to asi druhý co jsem v životě dělala

Jsem si hrála

9. července 2011 v 16:55 | Kate

Fotky do soutěže

9. července 2011 v 11:53 | Kate
Měla jsem do soutěže vyfotit fotku s mím oblíbeným plyšákem tak jsem zvolila jednoho kterého jsem dostala od přítele .... vystřelil mi ho na pouti stejně jako růži s kterou je medvídek vyfocený vybrala jsem si tři ktere se mi nejvíc líbili ale nevím pro kterou se rozhodnout .... kterou myslíte že mám poslat

Písmo

31. května 2011 v 12:48 | Kate
Předmět kteý jsem na škole neměla ráda ale tadyk je pár výtvorů co vznikne když někdo tak hodku dvě bojuje s tůží a pérkem =)Princ na bílém koni

24. března 2007 v 14:38 | Kate

Povídla kterou jsme psali pro kamarádku


"Princ na bílém koni"" Katko, no tak slyšíš mě !!!" Mávám kamarádce rukou před obličejem. Katka sebou škubne, ale už si mě aspoň všimla. "Zase sníš?" povzdechnu si "Ale ne, jen přemýšlím" snaží se mi namluvit. Obě však víme jak to vlastně je.¨
Katka sní každou chvíli. Vesměs o tom samém. O tom jak pro ni přijede princ na bílém koni, kterého si vybájila ve své hlavě. Katka je tichá, nevýrazná holka, která skoro nikam nechodí je to zázrak když jí někam vytáhnu. A zrovna zítra jí chci vzít do Patra bude tam spousta lidí a hlavně kluků. Doufám že tam půjde, nemůže žít pořád jen ve světě své fantazie, kde na ní čeká ten "praví". Katka po dlouhém přemlouvání souhlasila že semnou půjde. Domluvila jsem se sní že ke mně příde ve čtyři hodiny a připravíme se na sobotní večer. Katce zapípal mobil, je to budík, který nám oznamuje že už musí jít. "Nezapomeň ve čtyři" připomenu jí a dojdu jí vyprovodit. Zajímalo by mně co se jí pořád honí hlavou…………………………..

.."Katko no tak slyšíš mě!!!" slyším kamarádčin hlas, který mě vytrhne z z mého snění. "Zase sníš?" ptá se mně. " Ale ne, jen přemýšlím." Odpovím rychle. Ale ona už si to nenechá namluvit, obě víme že to není pravda. Takovéhle "výpadky" mívám často, ráda se nechávám unést svou fantazií a zapomínám na věci okolo a Petra s toho není nadšená ona je pořád někde na akcích a občas mně přemluví a já jdu sní. A už je to tu zase přemlouvá mně abych s ní šla do Patra že tam bude spousta lidí, užijem si, bude sranda a další věci, které už moc nevnímám. " No dobře půjdu s tebou" řekni jí na konec. Petra hned vypálila " Tak zítra ve čtyři u mě, jo." Prý se musíme pořádně připravit. "Píp,píp" aha to je můj mobil, to už je tolik zjistím při pohledu na pípající mobil. "Už musím jít" oznámím Petře. Ta mi samozřejmě nezapomněla připomenout zítřejší plány, ještě mně vyprovodí a já se už teď obávám co zas vymýšlí za plán…………………………………………………………………………………………

…Katka by měla každou chvíli přijít musím najít všechno co potřebuju na to, aby jsme mohli vyrazit…. Katka přišla přesně na čas jako vždy. Přišla v normálních džínách a triku "bože" řeknu si to se musí napravit, ne že by s toho byla Katka nadšená, ale nic jiného jí nezbývá……………………………………………………………………….

….Hodila jsem na sebe džíny a triko a vyrazila jsem k Petře abych tam byla v čas. Když mi otevřela tak sem podle jejího výrazu poznala že se jí něco nelíbí. "To si ze mě děláš srandu" prohlásila a rovnou mě odvedla do svého pokoje a začala s vybíráním toho "správného" oblečení, líčení a dalších věcí………………………………………………….

…Po dvou hodinách "těžké" práce Katka vypadala suprově měla na sobě džínovou mini a černý top. Udělala jsem jí i něco s vlasama a nalíčila jsem jí a teď je fakt kočka……………………………………………………………….

… Po dvou hodinách jsem byla zmalovaná a oblečená v mini a topu, to je hrozný jako by nestačilo že jsem se nechala ukecat abych šla sní…………………………………………..

…V sedm jsme vyrazily na náměstí odkud jel svoz, už z dálky bylo vidět že je tam celkem dost lidí. Když jsme přišli blíž všimla sem si že je tam Vašek a Honza tak jsem Katku hned popohnala jejich směrem…………………………………………………………………..

… Na náměstí odkud jsme odjížděli už bylo dost lidí a byl tam i Honza měl na sobě úžasnou bílou košili vypadal fakt skvěle, ale ne Petra mě vede jeho směrem jen to ne. No jo stojí tam i Vašek ten se jí libí tak proto. Ale já tam nechci pomoc……………………………………..

…Katka s toho nebyla nadšená, ale nic nezmohla. Vašek je úžasnej a perfektně se snim kecá, po chvíli se do našeho rozhovoru zapojil i Honza, jen Katka pořád mlčela……………………………………………………..

…Petra se s Vaškem i Honzou bavila, ale já tam stála jak zařezaná a nic neříkala………………………………

…V Patře jsme si sedli ke klukům a ještě chvíli jsem s nima kecala. Katka se moc nezapojovala. Přemluvila jsem Katku aby si dala trochu alkoholu a pak začli dobře hrát tak jsme šli s Katkou trsat a já jí vzala na pár panáků vodky……………………

…V Patře mě Petra táhla za klukama že si k nim sednem což jsme taky udělali. Ona si s nima opět povídala a snažila se mě taky zapojit, ale moc sem se nesnažila zapojit. Pak mě ukecala abych si dala nějaký alkohol a začali i pěkně hrát tak mě vytáhla tancovat a pak na nějaký panáky. Už na mě ten alkohol začíná pracovat,normálně totiž moc nepiju…………………………………………..

… Katka už se docela rozpovídala i s Honzou čemuž se divím, protože ona má potíže mluvit s jakýmkoli klukem natož z nějakým co se jí líbí… a začínají ploužáky tak honem pro Vaška, ale kam zmizela Katka?……………………….

…Díky alkoholu jsem byla o něco sebevědomější takže jsem se zapojila do hovoru s Honzou a to celkem bez problémů akorát jsem často rudla doufám že si toho nikdo nevšiml… a ploužáky to se Petra zas někam ztratí jako obvykle a já tu skejsnu do doby než dohrajou " Půjdeš se mnou tancovat?"slyším vedle sebe a to mě vytrhne z mého přemýšlení je to Honza. "Já nevím" vypadne ze mě "Pojď". "Tak dobře" vypadne ze mě nakonec a asi jsem zase trochu zrudla. Při tancování prohlásil že mi to sluší a já znovu zrudla………………….

…Po tom co skončila písnička jsem si všimla že Katka taky tancovala byla na parketě s Honzou…………………………………………….

…Po tomhle tanečku jsem si z Honzou už povídala bez problémů už jsem ani tolik nerudla. Když opět začali ploužáky Honza mě znovu odvedl tancovat, po chvíli se mě zeptal jestli se nepůjdem projít a já souhlasila. Povídali jsme si a Honza mi řekl že se mu semnou dobře povídá a že jsem pěkná a jestli si sním nechci zítra někam zajít. Což mě dost překvapilo, že mě zrovna mě pozval Honza na rande. Po chvíli jsem souhlasila a domluvili jsme se na zítřek ve čtyři před cukrárnou. Pak mi začala být zima tak jsme šli dovnitř. Když jsme došli ke stolu tak Petra vyzvídala kde jsem byla. "Šli jsme se projít" řekla jsem jí, ale soudě podle jejího výrazu jí tohle vysvětlení nestačilo……………………………….

…Musím najít Katku za chvíli jede svoz. Domluvili jsme se že přespí u nás, šance jak z ní vše dostat…………………………….

…Petra mě shání , protože za chvíli jede svoz. A navíc u ní dneska mám přespat……

..Katka se nejdřív trochu vykrucovala, ale pak se z ní začalo všechno sypat. Při ploužáku si prý začali povídat, takže se rozkecali a docela si i rozuměli. Dokonce jí i řekl že jí to sluší " asi proto tak zrudla" řekla jsem si a když jsem se jí zeptala na to jak se zdejchli ven, tak mi řekla že se domluvili že si spolu zítra vyrazí. " Takže máš rande" vypadlo ze mě "Asi tak nějak" odpověděla mi na to Katka. "A bylo něco" zeptala jsem se jí a Katka mlčela, ale jen chvíli, pak řekla že ne. Pak jsme šli spát…………………………………………….

…Hned jak jsme došli k ní tak mě začala vyslýchat co jsme dělali venku a co ty ploužáky atd.…Prostě chtěla vědět úplně vše. Nejdřív jsem trochu váhala, ale pak jsem jí vyklopila všechno co se dělo. Když jsem došla k tomu co bylo venku a domlouvání schůzky z Petry vypadlo "Takže máš rande."no vlastně má pravdu takže "Asi tak nějak" odpověděla jsem jí. "A bylo něco?" řekla než jsem stačila říct něco dalšího, chvíli jsem přemýšlela a pak jsem řekla ne, protože je to vlastně pravda krom tancování a povídání se nic nedělo……………………….

… "Ráno" asi ve dvanáct když jsme se vzbudili, Katka začala vyšilovat že se musí připravit na rande s Honzou. S čímž jsem jí s radostí pomohla mají se sejít až ve čtyři takže času je zatím dost. Jsem na ní velice zvědavá.

…Když jsme se probrali bylo okolo dvanácti a já si uvědomila, že mám už jen necelí čtyři hodiny na to se připravit. Petra mi velmi ochotně pomohla vybrala nějaké oblečení, nalíčila mě učesala naštěstí to dnes nebylo tak výrazné jako včera. Teď jsem na sobě měla džíny a top, nalíčená jsem byla jen mírně a vlasy jsem měla stažené v culíku. Cítila jsem se v tom celkem pohodlně, takže jsem tak mohla v pohodě vyrazit, ale prvně se musím ještě stavit doma. Takže jsem se s Petrou rozloučila a pádila jsem domů…………………………..

…Katka vyrazila domů, měla by se sem vrátit večer teda podle toho v kolik skončí její rande…………………………………………….

…Z domova jsem vyrazila asi tak v půl čtvrtý a zamířila směrem k cukrárně, kde už na mě čekal Honza. Čekalo mě příjemné přivítání v podobě pusy sice jen na tvář ale je to taky dobrý. Honza mi prozradil plány na dnešek prvně si dáme zmrzlinu njn proto sraz v cukrárně, pak se můžem jít projít a nakonec kino. Tenhle program mi na dnešek celkem vyhovoval. Honza mi objednal pohár s vanilkovou zmrzlinou sedli jsme si a povídali si. Honza mi řekl že už se mu delší dobu líbím jen neměl dost kuráže mě někam pozvat, ale včera se konečně odhodlal za což jsem strašně ráda, protože sama bych se k ničemu nerozhoupala. Při našem rozhovoru jsem se dozvěděla spoustu věcí po nějaké době mohla to být tak hodina možná dýl jsme si řekli že už by jsme mohli jít. Tak jsme vyrazily směrem k parku cestou mě Honza chytil za ruku a pořád jsme si povídali. Po nějaké době jsme se vydali do kina měla jít nějaká romantická komedie. Takovíhle filmy zbožňuju a je mi jasný že Honza s toho není nijak nadšenej, ale vybral ho. Měli jsme místa v rohu okolo nás nebylo moc lidí, ale to nevadí… při filmu mě Honza zase chytil za ruku bylo dost dobrý… pak přišla jedna hrozně romantická scéna a Honza si mě k sobě zničeno nic přitáhl a nechce se mi ani věřit že je to pravda, ale políbil mě. Bylo to supr mé sny o princi na bílém koni jak říkala Petra se začli stávat skutečností. To snad ani nemůže být pravda. Když jsme se od sebe oddělili podíval se mi do očí a já sem začala rudnout když jsem si uvědomila co se teď dělo. On si toho zřejmě všiml a trochu se odtáhl… film se blížil ke konci a já doufala že mně znovu políbí. Když film skončil zvedli jsme se a šli jsme ven. "Doprovodím tě domů" řekl Honza, "Děkuju" řekla jsem a než jsem stačila říct cokoli dalšího tak se zeptal: "Líbil se ti dnešní večer?" a já hned odpověděla že ano, že to bylo úžasný a v tu chvíli jsem zakopla, ale Honza mě pohotově chytil, podíval se mi do očí a znovu mě políbil. Bylo to úžasný, když jsme se přestali líbat vyrazili jsme směrem k mému domu. Před domem jsme se rozloučili a já celá šťastná zapadla do postele. A zdáli se mi úžasné sny…….
 
 

Reklama
Reklama

© Kate3003.blog.cz