Březen 2012

30.3. Narozeniny

30. března 2012 v 9:14 | Kate |  Moje kecy
Ahoj tak jsem s blogem oslavila další narozeniny. Tentokrát ovšem ne blogu, ale své vlastní. Nikdy bych nečekala že mi blog od šestnácti vydrží až do dvaadvaceti. No teď musím jet pár věcí zařídit ale na blogu se možná ještě objevím =) tak ztm pac a pusu Kate.

Love Music

29. března 2012 v 21:02 | Kate |  Obrázky29.3.

29. března 2012 v 20:42 | Kate |  Moje kecy
Ahoj tak co jak se máte já celkem fajn. Včera jsem si udělala radost a koupila jsem si botky na podpatku. Poprvé vživotě jsem si je koupila dobrovolně a asi je i budu nosit včera jsem je hned zkusila v práci a kupodivu mě z nich ani nebolí nohy takže super. No jinak zítra mám narozeniny. Takže zase o rok starší no. V sobotu jedu nakupovat do Polska takže si tam třebas vyberu i nějaký dáreček jestli vůbec nějaký dostanu. No vše se uvidí no běžím ještě něco dělat. Možná sem ještě něco dneska nebo zítra přidám tak se ztm mějte pac a pusu Kate.

Láska x Přátelství

29. března 2012 v 13:31 | Kate |  Citáty
Láska se ptá přátelství: "Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím.

24.3.

24. března 2012 v 23:09 | Kate |  Moje kecy
Ahojky jakpak se máte? já celkem fajn ale jsem hrozně časově vytížená což jste nejspíš poznali podle toho jak málo článků přibylo, ale snad se mi to podaří napravit. No jinak teď jsem přijela z práce no ted zhruba před 20 minutama. Ale příští týden mám 4 dny volna protože mám narozeniny a jedu na nákupy do polska na jeden den. No teším se až si konečně odpočinu. Zítra jedu ve svém volnu do práce kvůli nějakým pitomím testům které musíme mít no strašně se mi tam nechce hlavně jestli bude pěkně, ale nenadělám nic. No jinak omlouvám se spřáteleným blogům ale snažím se aspon občas navštěvovat když je čas, ale prostě práce,stříhání,dělání nehtů a příprava stěhování mi zabírá hrozně času. No nic jdu si lehnout tak se mějte pac a pusu Kate.Neřeš .....

22. března 2012 v 10:44 | Kate |  Citáty
Neřeš minulost,stejně ji nezměníš a nevrátíš čas...Neplánuj si budoucnost,nikdy nevíš,co se může stát žij přítomností žij pro tento okamžik protože to,co prožiješ teď,UŽ NIKDY PROŽÍT NEMUSÍŠ...

12.3.

12. března 2012 v 9:43 | Kate |  Moje kecy
Ahojky jakpak se máte? Já už nejvíc zmoženě a unaveně. Jsem v podstatě denně v práci od rána do večera a když mám náhodou volno tak jdu někoho stříhat nebo dělat gelové nehty, takže vůbec nic nestíhám. Doma mám bordel jak v tanku protože přijedu lehnu si a spím, ale od tohohle týdne už by se měla vrátit ta třetí infařka co se s námi střídá takže už konečně budeme mít směny normálně takže budu mít čas. Prosatimně se omlouvám všem SB že moc neobíhám a ani nepřidávám na blog ale opravdu nestíhám. Vnejbližší době se se pokusím to alespoň trošku napravit. No jdu zase do práce tak se mějte pac a pusu Kate

Hodnocení pro Sydney

10. března 2012 v 15:07 | Kate |  Hodnocení blogů
Takže máme tu hodnocení pro blog http://tangleds.blog.cz/ o které mě požádala jeho adminka Sydney.


První dojem ...
Tvůj blog zaujme každopádně hned na první dojem. Perfektní design, krásně sladěné barvy. Prostě je na první pohled vidět že o blog se stará moc dobrá adminka.
10/10

Design
Je dokonalý děláš nádherné designy. Skvěle využíváš brushe. Máš dobře vybrané a sladěné barvy. Prostě nádhera a radost se na něj koukat.
10/10

Aktivita
Tak tady se ti nedá rozhodně nic vytknout přidáváš velmi často v podstatě denně takže super.
10/10

Přehlednost
Je na tvém blogu úžasná tvé menu je vždy krásně přehledné a člověk hned najde to co hledá.
10/10

Návštěvnost
Návštěvnost tvého blogu je obdivuhodná. Ale není se čemu divit děláš perfektní grafiku a přidáváš pěkné a zajímavé články.
10/10

Obsah
Tve články mají fajn obsah. Buď je to skvělá a originální grafika, nebo příběhy které píšeš.I tvé návody jsou skvělé. Líbí se mi že články obohacuješ obrázky. A hlavně přidáváš smyslu plné články.
10/10

Snaha
Každopádně je zde vidět obrovská snaha. Od začátku co tvůj blog znám je vidět velikánský vývoj tvého blogu. Takže jen tak dál tvůj blog je užasný.
10/10

Celkový dojem
Tvému blogu bylo velmi težké vytknout protože jsi úžasná grafička i adminka blogu. Tvůj blog je propracovaný, přidáváš často pěkné články což se odráží na návštěvnosti.
10/10

Celkem ... 80/80

Zhodnotila Kate

Neber si hodnocení nijak špatně je to jen můj názor na tvůj blog.

Hodnocení pro L+P

7. března 2012 v 7:10 | Kate |  Hodnocení blogů
Takže tady máme hodnocení pro L+P a jejich blog http://dva-zamilovani.blog.cz/

První dojem ....
První dojem je velmi příjemný. Barvy nejsou nijak křiklavé nebo se přebíjející a když člověk uvidí to jaro a do toho ještě jako já upečenou bábovku a další dezerty každopádně to může zapůsobit jedině kladně.
8/10

Design ....
Design je úžasný. Barvy k sobě ladí a celkově působý velmi vyváženě. Záhlavý je skvěle zpracované. A hlavně z něj opravdu dýchá jaro. Což je v tuhle dobu kdy už by konečně mělo začít fajn.
9/10

Aktivita ....
Tak tady už je to horší. Přidáváte tak jeden až dva články za měsíc což opravdu není moc.
2/10

Přehlednost ....
Tak u vás je vše pěkně rozdělené do rubrik, někde máte i rozcestníky takže u vás se rozhodně nikdo neztratí a najde přesně to co hledá bez složitého hledání.
10/10

Návštevnost ....
No podle toho co je na počítadle máte týdení návštěvnost celkem vysokou a pokud by přibývalo více článků mohla by být i vyšší
7/10

Obsah ....
Většinou máte na blogu recepty. které jsou většinou fajn a stojí za vyzkoušení.
7/10

Snaha ....
No každopádně nějaká snaha o to aby blog vypadal pěkně tam je ale zase chybí ohledně aktivity blogu.
6/10

Celkový dojem ....
Blog na mě působý velmi příjemným dojmem a opravdu se mi líbí. Recepty jsou zajímavé jen je škoda že přibývá jen jeden až dva články za měsíc.
7/10

Celkově .... 56/80
Neber si hodnocení nijak špatně je to jen můj názor na tvůj blog.

News

3. března 2012 v 9:24 | Kate |  Blok
Jak jste si mohli všimnout na blogu přibyla nová záležitost kterou je hodnocení blogů =) ztm nikde není rubrika kde si ho můžete objednat a ohodnoceny byli jen dva blogy které si náhodně řekli o můj názor. Hodnotila jsem u nich na blogu První dojem z návštěvi na jejich blogu, Design, Aktivitu, Přehlednost, Návštěvnost, Obsah, Snahu a samozřejmně celkový dojem který na mě jejich blog zanechal. Pokud se chcete podívat jak hodnocení dopadlo najdete ho ztm v sekci ostatní později pokud bude o hodnocení zájem vytvořím rubriku. Ztm mě docela baví psát své názory na vaše blogy. No nic zase běžím něco dělat takže pac a pusu Kate.

Život je ....

3. března 2012 v 9:18 | Kate
Život je šance - využij ji
Život je krása - obdivuj ji
Život je blaženost - užívej ji
Život je sen - uskutečni ho
Život je výzva - přijmi ji
Život je povinnost - naplň ji
Život je hra - hrej ji
Život je bohatství - ochraňuj ho
Život je láska - potěš se s ní
Život je záhada - pronikni ji
Život je slib - splň ho
Život je smutek - překonej ho
Život je hymna - zpívej ji
Život je boj - přijmi ho
Život je štěstí - zasluž si ho
Život je život - žij ho.

Hodnocení pro michaell-ilove

3. března 2012 v 7:35 | Kate |  Hodnocení blogů
Takže další kdo požádal o to abych mu zhodnotila blog je Michaell-ilove s blogem http://michaell-ilove.blog.cz/ takže jdeme na to =)


První dojem ....
Na první pohled blog působý velmi příjemně žádné výrazné barvy bijící do očí, ale na druhou stranu není nic co by člověka přímo zaujalo. Někoho možná odradí spousta textu protože ne všechny baví číst deníčky. Ale jinak příjemný i když možná trošku nezajímavý.
7/10

Design ....
Design tady není moc co hodnotit celá stránka má jednu barvu a jen menu je barevně odlišené. Měla jsi spoustu zajímavějších designů-
6/10

Aktivita ....
Tak tady nemám co vytknout každý den přidáváš hned několik článků takže jen tak dál.
10/10

Přehlednost ....
No s přehledností mám trošku problém jelikož nemáš žádné menu dá se říct když se chce člověk podívat třeba jen do nějaké sekce musí to složitě hledat přes archiv. Možná by bylo dobré přeci jen nějaké menu zvolit. A ne dát jen pár nahodných odkazů do menu.
5/10

Návštevnost ....
Tím že hodně na blog přidáváš máš i velmi vysokou návštěvnost takže k te ti gratuluji.
10/10

Obsah ....
Přidáváš všechno možné. Různé obrázky, nějakou grafiku ale hlavně tvůj blog funguje jako deníček. Líbí se mi že ke článkům přidáváš i obrázky takže to není jen spoustu textu. Ale ne všechny články nějak zaujmou. I když je fajn že si děláš blog po svém a nekopíruješ.
7/10

Snaha ....
Snahu máš každopádně obrovskou na blogu se snažíš pracovat co nejvíce, třeba u grafiky na blogu je vidět velké zlepšení. Takže jen tak dále.
10/10

Celkový dojem ....
I když částečně na mě tvůj blog působí celkem nezajímavě, je pěkný. Snažíš se přidávat dost věcí a dávaš na ně to co tě baví a blog je v celku originální což se každopádně cení.
7/10

Celkově .... 62/80

Neber si hodnocení nijak špatně je to jen můj názor na tvůj blog.

© Kate3003.blog.cz