Únor 2012

29.2.

29. února 2012 v 21:21 | Kate |  Moje kecy
Ahoj tak jakpak se máte? Já celkem fajn. Omlouvám se že sem poslední dobou moc nepřidávala ale prostě teď není moc čas. Jak jistě stálí návštěvnící ví už nedělám za barem, ale je ze mě infařka ( pro ty kdo neví o co jde tak v podstatě zvedám telefony,vyřizuju reklamace a dohaduju se s zakazníkama) no a normálně se střídáme ve třech ale jedna kolegyně je už skoro tři týdny nemocná tak se střídáme jak to jen jde takže trávím spoustu času v práci, po práci ještě chodím cvičit i když ted jsem tři dny trošku zanedbávala, ale zítra to zase začnu napravovat. Ale snad si zvládnu vyšetřit čas i na blogování i když mám poslední dobou fakt nabitej program. No jinak uvažuji o nějakých novinkách na blogu ale je to ztm jen v prvoplánu takže uvidíme, každopádně vím že na mém blogu je pořád co zlepšovat takže bude snaha o nějakou inovaci. No teď si asi půjdu lehnout zítra mě čeká ranní a jak se znám tak by se mi zase nechtělo vstávat takže dobrou noc mějte se krásně pac a pusu Kate

Další dess z mé dílny =)

29. února 2012 v 20:06 | Kate |  dess
Takže jeden z další designů objednaný na mém druhém blogu sice vůbec nevím kdo ty slečny jsou ale i tak jsem se to pokusila nějak spáchat =)
Hodnocení pro Niky

29. února 2012 v 19:39 | Kate |  ostatní
Takže Niky z blogu http://niky-foti.blog.cz/ mě požádala jestli bych jí mohla ohodnotit blog takže se na to jdu podívat a pokusím se nějak ohodnotit její blog.


První dojem....
Hned na první pohled je jasné že blog je o focení a fotkách Niky. Ale přesto je blog tak nějak prázdný vím že nefunguje dlouho, ale předchozí blog byl takový plnější a zaživnější čekala jsem že podobně to bude i u tohoto, ale možná se to ještě rozjede.
5/10

Design ....
Záhlavý je zajímavě pojato výřezi fotek jsou pěkné, ale celé bych to asi oživivila nějakou barvou nebo aspoň barevnými okraji. Dess mi takhle přijde trošku prázdný i když je pěkný.
7/10

Aktivita ....
Tak tady je na tom blog celkem špatně. Přidáváš jen velmi málo článku a ne moc často. Spíš skoro vůbec rozhodně by stálo za to objevit se na blogu častěji.
2/10

Přehlednost ....
Tak tady nemám moc co vytknout v menu se člověk skvěle vyzná. I když je to možná i tím že ztm toho na blogu moc není.
9/10

Návštěvnost ....
Se nedá moc hodnotit protože nemáš žádné počítadlo ale podle komentářů soudím že velmi vysoká nebude ale to se odráží od toho že je blog málo aktivní.
2/10

Obsah ....
I když už se opakuji na blogu toho prostě moc není a tak se špatně hodnotí. Ale rozhodně tam máš pár zajímavých rad pro fotografy. Což je ale bohužel jediný článek u kterého se dá hodnotit obsah.
4/10

Snaha ....
Se bohužel zatím moc neprojevuje což mě mrzí protože tvůj předchozí blog se mi opravdu libil.
1/10

Celkový dojem ....
Jelikož vím jak vypadal tvůj předchozí blog tak si myslím že pokud by jsi se blogu aspoň trochu věnovala byl by skvělí, ale prozatímně na mě tvůj blog působí prostě prázdně a zanedbaně.
5/10

Celkově .... 35

Neber si moje hodnocení nijak špatně je to jen můj názor.
A u tvého blogu ztm není moc co hodnotit jinak bych ohodnotila určitě lépe.


Jizvy

29. února 2012 v 15:29 | Kate |  Citáty
Jizvy, které máš zvenku a jdou vidět tak určitě bolí. Ale jizvy, které máš skryté v duši, jizvy, které ti způsobila láska bolí mnohem mnohem víc.

SONB

27. února 2012 v 16:46 | Kate |  Blok
Ahojky lidičky hlasujte v SONB u mého SB Lady Smile jsou tam napsané články na téma Tužka tak si vyberte který se vám nejvíc líbí a tomu dejte hlas.

21.2.

21. února 2012 v 17:04 | Kate |  Moje kecy
Ahoj jakpak se máte? Já celkem fajn po dlouhé době jsem měla dva dny volna jen pro sebe. Takže včera jsem ráno vstávala až kolem 9 k snídani jsem si dala kousek perníku co byl upečený a pak jsem jela do Sla kouknout se jak to jde slečně kterou jsem zaučovala a docela dobrý prostě jen bude chvilku trvat než se do toho dostane =) No pak jsem si došla zacvičit a zjistila sem potěšující zprávu že jsem za 10 dní schodila další 3 Kg =) No uvidím jak to půjde dál no pak jsme si udělali s mojí drahou polovičkou zase jednu z našich úžasných večeří tentokrát to byli kuřecí kousky s nivovou omáčkou a k tomu krokety =) no dneska ráno jsem si dala zase perník k snídani a pak jsem si pustila film Síly temna docela se mi líbil byl zajímavý a no měla sem jet stříhat kamarádku ale něco jí do toho vlezlo tak sem si aspoň udělala gelové nehty a konečně začala plnit objednávky =) no a teď si pujdu s broučkem pustit něco v tv tak ztm pac a pusu Kate

Eldest

19. února 2012 v 19:05 | Kate |  Eragon
Název ... Eldest
Autor ... Christopher Paolini
O čem to vlastně je ...
Eragon se Safirou zachránili vzbouřence před zkázou, kterou jim přichystal král Galbatorix krutý vládce Království. Teď mudí Eragon cestovat do elfského města Ellsméry, aby podstoupil vycvik v kouzlení a boji, životně duležitých dovednostech Dračíjo jezdce. Mezitím co je Eragon v Ellesméře musé jeho bratranec Roran vybojovat jinou bitvu doma v Carvahallu takovou, kterou dostává Eragona do ještě vážnějšího nebezpečí ...

Můj názor ...
Přesto že když si knihu vezmete přijde vám strašně velká a že má moc stránek prokoušete se jí behem celkem krátké chvilky protože je velmi poutavě napsaná a když ji rozečtete rozhodně se nedá jen tak odtrhnout od dobrodružství které Eragon se Safirou prožívají.

Chyť mně, jestli to dokážeš

18. února 2012 v 20:09 | Kate |  Nezařazeno
Název knihy ... Chyť mně, jestli to dokážeš
Autor ... Frank W. Abagnale
O čem to vlastně je ...
Frank Williams, Frank Adams, John Calcagne ... Dlouhá je řada jmen a identit, za nimiž se skrýval Frank W. Abagnale, muž, který během své krátké, ale velmi intenzivní zločinecké kariéry vyinkasoval na falešných šecích pohádkové jmění. Narodil se roku 1984 v new yourském Bronxvillu, v šestnácti letech opustil domov a brzy se začal živit bankovními podvody. Vystřídal řadu ,,exkluzivních´´ zaměstnání od pilota přes lékaře po profesora na univerzitě, k nimž si dopomáhal svými nebývalími padělatelskými schopnosti. Na přelomu šedesátých a sedmdesátých let sice opakovaně uvízl v sítech eveopských i amerických policejních složek, dříve či později se mu však podařilo uniknout. Teprve roku 1971 stanul před federálním soudem USA a byl odsouzen na celkem dvanáct let odnětí svobody. Po předčasném propuštění z vězení přešel na opačnou stranu ,,barikády´´ a stal se uznávaným odborníkem na ochranu cenin a odhalování padělků.

Můj názor ...
Většina z vás jistě zná stejnojmený film o Frankovi Abagnalovi s Leonardem Dicapriem a kniha je v podstatě stejná ale rozhodně je to zajímavé čtení

Neohrožená Pomsta

17. února 2012 v 8:30 | Kate |  Neohrožená
Název knihy .... Neohrožená Pomsta
Autor ... Francine Pascal
O čem to vlastně je ....
Ed se od Heather dozví, že na škole řádí gang, který znásilňuje spolužačky. Jeho členové to berou jako sport, za každou zneužitou a poníženou dívku si připíšou body jako při tenise. Ed se svěří Gaie, ale ta mu nevěří, protože na něho nemá čas - zabívá se svou nešťastnou laskou k Samovi a na nic jiného nemá ani pomyšlení. Ale pak se gang pokusí znásilnit její kamarádku Mary - a nakonec i Gaiu. A co je k nevíře, na potrestání násilníku se tentokrát stejnou měrou podílí Ed i Gaia.

Můj názor ....
No je to další díl ze serie o neohrožené Gaie. Bohužel poslední vydaný v ČR. Je stejně napínavý a akční jako díli předchozí a rozhodně stojí o přečtení.

16.2

16. února 2012 v 12:20 | Kate |  Moje kecy
Ahoj omlouvám se za mojí neaktivitu a jen kraťoučké články, ale ted jsem opravdu neměla moc čas navíc mi v práci vypadli 2 lidi takže se mi komplet překopal rozvrh ... např. ted jsem měla být v práci ale nejsem a pojedu až ve 3 no ale začala sem chodit cvičit do expresky což je kruhové 30-ti minutové cvičení .... teda můžete tam být víc jak 30 minut to je minimální doba co by tam člověk měl být aby to aspoň fungovalo ... tak jsem na to zvědavá ... ztm mám v plánu chodit několikrát týdně vždy před prací nebo po práci protože je to ve stejném městě kde pracuji už jsem byla včera a dneska když jsem nakonec neměla tu ranní tak sem zašla taky ... teď čekám až uvaří oběd najím se a pojedu zase do práce ..... no jinak bych si ráda dočetla knížku Anďělé a Démoni .... a taky sem dopsat pár doporučení na knihy mezi které každopádně tahle patří =)no taky budu muset do knihovny už mi přišla upomínka nějak jsem nestíhala no jsem na to zvědavá zítra si půjdu zase zacvičit ale ráno bych mohla něco přidat a odpoledne o výkendu taky no uvidím nechci nic slibovat protože teď vůbec nevím jak to bude tak se ztm mějte krásně pac a pusu Kate.


Valentine Day .... picts

14. února 2012 v 9:52 | Kate |  Picts

NávštěvnostLLeden

14. února 2012 v 7:45 | Kate |  Návštěvnost
1.......... 63
2.......... 58
3.......... 57
4.......... 52
5.......... 73
6.......... 56
7.......... 66
8.......... 59
9.......... 56
10......... 68
11......... 63
12......... 54
13......... 68
14......... 61
15......... 75
16......... 60
17......... 53
18......... 50
19......... 27
20......... 50
21......... 50
22......... 54
23......... 57
24......... 65
25......... 53
26......... 45
27......... 52
28......... 59
29......... 56
30......... 47
31......... 58
Celkem........ 1765

Design 1.3

12. února 2012 v 18:46 | Kate |  Designs this blog
Design ...... Spring...Happiness
Barvy .... Modrá,bílá,černá
Datum ..... 12.2.2012
Autor .... Kate¨
Náhled ......

Uvažuju o novém designu

12. února 2012 v 10:45 | Kate |  Blok
Tak už mám zase design poměrně dlouho tak bych mohla udělat nějakou změnu takže zase tu mám pár variant na výběr takže by jste mi mohli poradit =)

1/ Jacob & Bella

2/ Hanna Beth

3/ Blake Lively

4/ Nebo udělat uplně nějaký jiný třeba s kusovkama =)

11.2.

11. února 2012 v 9:39 | Kate |  Moje kecy
Ahojky tak co jak se máte? já celkem fajn včera jsem nastoupila do nové práce teda do takové staronové je to místo kde jsem před rokem a něco dělala brigádu a ted mě tam vzali na stálo takže z hospody jsem odešla protože tam jsem měla jen brigádnickou smlouvu a ještě bych za sebe musela platit polatky takže takhle to pro mě bylo jednoduší a no včera jsem měla první odpolední a myslím že mi to šlo celkem v pohodě i když od doby co jsem tam dělala přibylo papírování ale tak i tak to ujde ... no jinak ted půjdu trošku poklidit a pak asi ještě něco přidám a hlavně musím dodělat pár věcí na druhém blogu tak se tu ztm mějte krásně pac a pusu Kate
Lež ...

7. února 2012 v 11:20 | Kate |  Citáty
Lež se stane pravdou jen tehdy, když jí člověk chce věřit.

© Kate3003.blog.cz